Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Wiadomości 20.06.2024


Drosz

Recommended Posts

000JCMIY2U40M741-C114-F4.jpg.webp.547dd8a0f480185936434c709a9aacaa.webp

 

Do Counter-Strike 2 zbliża się potężna aktualizacja. Zaoferuje ogrom nowości!

 

Duże i rewolucyjne aktualizacje to nie jest normalność w świecie Counter-Strike’a. Producenci Valve raczej stronią z implementowania częstych update’ów. Jednak według jednego z wiarygodniejszych informatorów do CS 2 przywędruje niebawem sporo zmian.

Wczoraj uznana seria Counter-Strike skończyła dokładnie 25 lat. Przez ten okres kultowy CS doczekał się kilku pełnoprawnych części. Wydaje się, że na esportowym uniwersum największe piętno odcisnął Global Offensive, tytuł, który radował miłośników taktycznych strzelanek przez ponad dekadę, oferując esportowcom milionowe pule nagród na różnych mniejszych i większych turniejach.

Aktualnie najnowszą odsłoną cyklu jest Counter-Strike 2, dzieło, które zadebiutowało w pełnym wydaniu w ubiegłym roku. Choć CS 2 nie zaliczył udanej premiery, strzelanka regularnie dostaje (zwykle) mniejsze aktualizacje

Wieści od słynnego informatora Gabe Followera niosą jednak sporo pozytywnych przesłanek dla fanów CS’a. Już niebawem Counter-Strike 2 ma zostać ubogacony dużą, konkretną aktualizacją. W swoim filmie leaker wskazuje, że FPS wkrótce otrzyma nową wyczekiwaną przez fanów Operację. Na to wskazują chociażby wewnętrzne pliki gry, do której dokopali się tzw. dataminerzy.

  Wszystko wskazuje na to, że kolejny update będzie aktualizacją z gatunku quality of life. Do gry wprowadzone zostać mają nowe przedmioty m.in. breloczki do kluczy jako zawieszki do broni. Dostosować będziemy mogli też wygląd naszego bohatera przy pomocy nowych skórek, które również zagościły w plikach gry.

 

 

 

W CS’ie pojawić mają się też nowe mapy o nazwach: Memento, Assembly, Pool Day, Thera oraz Mills. Istotną zmianą w świecie gry będą bez wątpienia nowe animacje. Część z nich to czysto estetyczny aspekt, natomiast kilka z tych animacji wpłynie także na gameplay. Wszystkie zmiany zostały skrupulatnie opisane w powyższym filmie.

 

Źródło : e.sport.interia.pl

  • Like 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

  • RoseS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy