Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Witam dżem dobry


Niyako

Recommended Posts

Witam,dżem dobry z tej strony eeeee Anka składanka.Z sceną cs'ową od kolibki kiedy to grałam sama na mapie cs_747 czy cs_Assault i tłumaczyłam mojej kochanej mamusi że ta krew tam tryskająca to tylko kechup po czym trochę się zrobiło level up to zaczełam gram na serwerach społecznościowych(psst też tam tą klamke czyli klamerke poznałam kochaną lawre <3) przeważnie DD2 czy Jailbrake(idk why ok?)aż jak sie zestażało i przestało grać klanówki wszedł na ryneczek lidla cs goł goł i dostałam w prezencie od kolegi na premierze o tą kopie tej gry i mówił mi zebym u oddała(no wtedy to giga czasy było kupić coś za pomocą karty jak wtedy praktycznie nikt nie posiadał XD.I tak nie oddałam ups) i no tak se pykałam aż do 2017 dostałam vaca za zmianne czcionki a iż byłam w takim wieku że no kinda wysraned trudno,powróciłam znów do cska gdzies w 2020 bo jednak no empatie giga mam do gierki.Serwerek mam od znajomego czy tam karolinki nie pamiętam ups.

 

Miło mi was poznać!

cs_Assault w moim sercu <3

  • Like 4
CvL8owr.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Witamy dżem dobry, truskawkowy taki czerwony prawie jak mój nick!  :kekw2:

Fanatyczka JB, to moglibyśmy wspólnie powspominać mapki jail_pyramid, jail_facebook, jail_westwood więcej nie pamiętam, bo z 10 lat minęło od ostatniej gierki  :kekw2:

 

Witaj na sieci, mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas!  :pepe_okey:

  • Like 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy