Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Zmiany na NGNW.pl - podsumowanie i plany na najbliższe miesiące


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

 • Owner
 • Popular Post

footer_logo.webp

Witajcie!

Widzimy się po dwudniowej przerwie w funkcjonowaniu forum - w przerwie, która wniosła ogromna zmiany względem poziomu treści, intuicyjności i zwyczajnie estetyki i ułatwień w korzystaniu z forum! 

 

Zapewne zmiany dostrzegacie gołym okiem, zmieniliśmy silnik forum i od dwóch dni jest nim IPS. Bardzo cieszymy się z tej zmiany, ponieważ podnosi ona poziom naszego forum względem innych sieci. Nie chodzi tu o rywalizację, a o zapewnienie użytkownikom podobnych lub tych samych rozwiązań - zachowania logiki, z którą na poprzednim silniku był problem i gdzie dostawaliśmy wiele zapytań w stylu "jak to zmienić? "a czemu tego nie ma?". Skończyło się, zaczęło się "nowe" :pepe_ez:

Kilka słów o tym, co konkretnie się jeszcze zmieniło:

 • forum przeszło konwersję z MyBB - zachowaliśmy wszystko i aby zalogować się na swoje konta wystarczy użyć danych, które podaliście przy rejestracji i gotowe! jesteście zalogowani :seemsgood:
 • zupełnie przebudowany szablon, to już któraś przebudowa z rzędu i któreś graficzne zmiany też, ale teraz mamy coś w rodzaju opus magnum - będziemy doskonalić ten szablon, naprawiać błędy i dostosowywać go do Waszych propozycji
 • w kwestii szablonu mamy kolejne zmiany w ogłoszeniach, tutaj całkowicie niespodziewana zmiana, bo propozycja na takie rozwiązanie padła od Pawła (kodującego nasz szablon) i uważamy że wyglądają świetnie, tak samo zresztą stopka, która doczekała się przebudowy i prezentuje się, co najmniej ładnie
 • nowe profile, co prawda zachowane w IPS'owym stylu, jednak oferujące wszystkie potrzebne rozwiązania i wyświetlające informacje podane na tacy; teraz możemy obserwować danego użytkownika, zmieniać grafikę w tle bez ograniczeń na rozmiar, format itd. Personalizowanie profili przez użytkowników jest dla nas ważne i możecie spodziewać się jeszcze wielu nowości
 • działy, tematy, posty - tu większych zmian nie ma... no może poza edytorem, który w końcu nie będzie się bugował :kekw2: 
 • nowa tabela serwerów, która obsługuje wszystkie interesujące nas mody (typy serwerów), a więc i status Discorda również jest widoczny
 • chat - który w końcu daje możliwości... prześlij własnego mema, wrzuć gifa, czy wybierz jedną spośród kilkudziesięciu emotek (emotki będziemy dodawać stopniowo, grupowo)
 • statusy - na końcu panelu bocznego znajdują się statusy, jak działają i do czego służą każdy wie, korzystajcie z nich zgodnie z regulaminem :kappa2:

Zmiany w rangach specjalnych:

 • od dziś obowiązują 4 rangi sponsorskie; VIP, Donator, Inwestor oraz Sponsor - zostaną one w ciągu najbliższych 2-3 dni spersonalizowane i przedstawione na forum, nie będziemy nikogo oszukiwać ranga od Donatora do Sponsora będzie zależna od środków, jakimi wsparliście naszą sieć

Wsparcie...

Zmiana silnika, zakup wtyczek i zrobienie ruchów w stronę zmian, o których nie możemy Wam jeszcze powiedzieć pochłonęły sporo naszego budżetu, więc chcemy podzielić się z Wami niektórymi planami na zmianę, które zawitają na forum:

 • Aplikacja Wakacje: wiele razy wspominano, że przydałaby się taka funkcjonalność na forum; nie trzeba wypisywać urlopu, czekać na zatwierdzenie tylko od razu w profilu dokonujecie wpisu o urlopie, a ten od razu jest zatwierdzony ➡ https://axendev.net/pl/products/ips-community-suite/ips-app-vacation koszt apki: $19.99
 • Aplikacja Player Panel: oferuje ona zintegrowanie SourceBans z forum, a więc pozwoli na odejście od obecnego formatu listy banów, a zastąpi ją czymś innowacyjnym i bardziej intuicyjnym ➡ https://axendev.net/pl/products/ips-community-suite/ips-app-axen-player-panel koszt apki: $59.99
 • Aplikacja PlayerStatistics: pozwoli nam stworzyć listę TOP graczy ze wszystkich serwerów, niestety rozwiązanie z MyBB nie może działać na IPS, a zlecenie stworzenia czegoś nowego jest bez sensu w obliczu ceny za aplikację PlayerStatistics, której koszt wynosi: ok. $40 a customowa aplikacja będzie kosztować kilkukrotnie więcej
 • Wtyczka Radical Tags: umożliwi stworzenie prefixów oraz tagów do narzędzi moderatorskich, plugin w zasadzie niezbędny dla forum, koszt wtyczki: $40

Licząc lekko ze 160$ jest to ponad 660 zł - dlatego zwracamy się z prośbą, jeśli ktoś zechce wesprzeć nasz rozwój w określonych wyżej kierunkach, czyli dorzucając coś do konkretnej wtyczki to proszę o kontakt ze mną lub @  damie  przez Discord i dogadamy się we wszystkich kwestiach.

Wsparcie sieci będzie oczywiście równoznaczne z uzyskaniem dostępów do jednej z rang premium; Donator, Inwestor lub Sponsor - progi dot. wpłat jak pisałem ustalimy i przedstawimy w ciągu najbliższych dni. Zapewniam, że korzyści z tych rang i udogodnienia w korzystaniu z forum będą, co najmniej widoczne.

 

Mamy nadzieję, że zmiany Wam się podobają... koniecznie dajcie znać, co jest fajne, a co może wymaga zmiany - bardzo mocno liczymy na feedback od Was! :pepe_ez: 

 

@  EXTREMAAAAA  / @  damie  Administracji sieci NGNW.pl - Nie grasz, nie wygrasz

 • Like 1
 • Super 5
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy