Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

CS2 - co dalej z NGNW.pl?


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

 • Owner
 • Popular Post

footer_logo.webp

Jak wygląda obecna sytuacja?

Drodzy gracze NGNW.pl, przede wszystkim gracze CS:GO, jak wszyscy wiecie CS2 ujrzał oficjalnie światło dzienne i sporo napsuł w kontekście działania serwerów, czy w obecnej sytuacji ich dostępności na CS2. Granie na serwerach społeczności jest niemożliwe, tak samo jakiekolwiek zarządzanie serwerami przez nas (ich właścicieli). W menu CS2 pojawiły się serwery społeczności, jednak Valve nie wydało odpowiednich plików serwerowych, aby serwery CSGO mogły stać się serwerami CS2. Obecna sytuacja uniemożliwia nam przedstawienie Wam naszych serwerów na nowym CS2 w formie w jakiej są znane z CS:GO; brak plików serwerowych, brak jakichkolwiek modyfikacji i do tego szeroka niestabilność CS2 to spore schody dla wszystkich sieci, nie tylko naszej.

Co w obecnej sytuacji można zrobić?

Serwery CS:GO jak i same granie z użyciem CSGO jest nadal możliwe, a więc możecie nadal spędzać czas na naszych serwerach! Wystarczy, że w swojej bibliotece gier klikniecie prawym przyciskiem myszy na CS2 i przejdziecie do właściwości. Następnie zakładka Beta i w polu "Brak" należy wybrać csgo_demo_viewer - 1.38.7.9. Co prawda to archaiczne, że musimy się ratować, jako gracze takimi sposobami, ale szczerze lepiej grać tak, niż na obecnym CS2, gdzie VAC nie istnieje, a granie meczów rankingowych, czy Premier z cziterami jest normą i zgłoszenia nic nie dają, choć było to pięknie zapowiadane. Tak samo subtick... nie ma go, gra to 64 tickrate, niedopracowanie CS2 jest gargantuiczne. 

Czy można grać teraz na jakimkolwiek serwera CS2 od NGNW.pl?

Tak, do waszej dyspozycji oddajemy czysty serwer w bardzo mocnej becie, adres IP: 146.59.52.77:27075. Czego można się spodziewać?  Ograniczenia wielu funkcjonalności, niestabilności... Trudne czasy przed nami, ale mamy nadzieję, że podołamy i zadowolimy wszystkich w efekcie końcowym oraz, że nasze serwery będą cieszyć się tak samą dużą popularnością! 

Mamy nadzieję, że przebrniecie razem z nami przez ten zagmatwany i czasochłonny proces, a o wszystkich nowościach, zmianach będziecie informowani na bieżąco w tym temacie. 

Dajcie znać, co myślicie o obecnej sytuacji.

 • Like 1
 • Haha 1
 • Super 6
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

No cóż, wszystko się zmienia. Z biegiem czasu zobaczymy czy te zmiany będą na plus czy nie. Drodzy gracze, my jako administracja zapewniamy, że jakość naszych "usług" i pracy nie spadnie. Mimo wszystko, poziom będzie trzymany, także wytrwałości życzę nam wszystkim i damy radę. :crazycat:

 • Like 1
 • Super 3
Link to comment
Share on other sites

 • Owner

#1 aktualizacja

Jest już możliwość przekonwertowania serwerów CS:GO na serwery CS2 w ciągu 24-48 godzin wszystkie nasze serwery zostaną przekonwertowane na CS2.

 • Confused 1
 • Super 3
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 • Owner

#2 aktualizacja

Serwer ONLY MIRAGE oraz 5VS5 #1 przekonwertowane na CS2! Zapraszamy do wspólnej rozgrywki!

PS. Przypominamy, że serwery są całkowicie czyste i żadne pluginy obecnie NIE SĄ DOSTĘPNE.

 • Super 3
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 • Owner

#3 aktualizacja

Dodaliśmy nowy serwer CS2 "All Maps" nazwa robocza. Cel to test nowego hostingu o ile cokolwiek w tej fazie można nazwać testowaniem. Jak nazwa też wskazuje będą tam grane wszystkie dostępne mapy.

Zachęcamy do gry na nim i podzieleniem się opiniami na temat stabilności serwera.

 • Super 2
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy