Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług i blokad na serwerach rozwiązujemy bezpośrednio na forum w działach do tego przeznaczonych lub na serwerze Discord za pomocą ticketu.
Napisz odwołanie od blokady lub stwórz ticket na Discord. System prywatnych wiadomości nie jest przeznaczony do rozwiązywania takich spraw!
Napisz odwołanie od blokady lub stwórz ticket na Discord. System prywatnych wiadomości nie jest przeznaczony do rozwiązywania takich spraw!
Informacje o użytkowniku
Postów
497
Dołączył
Czas online
5d 15h 57m 28s
Ostatnia wizyta
Wygrane w rankingu
12
Dotacje
0,00 PLN
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Kiro
-
To ja może napisze po prostu że tak.
-
+ GT, masz naprawdę dobrą aktywność na serwerze. + Twoja kultura jest bez zarzutów, umiesz się zachować na serwerze. + Kolejny plusik za chęci których z tego co widzę ci nie brakuje i za to że nikogo nie próbujesz okłamać tylko piszesz wprost że nie masz żadnego doświadczenia. - Jedyny minus jaki mogę tutaj dać to właśnie twoja znajomość CSS, ale nie jest to duży minus ponieważ jest to bardzo proste i jestem pewien że szybko się tego nauczysz. Podsumowując jestem za tym aby dać ci szansę. JESTEM ZA OKRESEM PRÓBNYM
-
Hot wheelsy i albumy kolekcjonerskie z kartami zawodników piłki nożnej
-
A więc tak. Jeżeli chodzi o twoje + to na pewno doświadczenie i znajomość SB jest u ciebie na wysokim poziomie, ale to nie wystarczy aby dać w twoim podaniu na tak. Mam pewne obawy co do twojej aktywności na serwerach cs2, nie widziałem ciebie nigdy na żadnym z serwerów na naszej sieci. Sam w poprzednim podaniu pisałeś, że CS2 posysa i dlatego w niego nie grasz, UBT CS2, który nie gra w CS2, dziwnie to brzmi. Myślę że wybierając pomiędzy wami to postawiłbym na @ divine ponieważ znam go dłużej i już nie raz z nim współpracowałem, a nie wiem jakby wyglądała współpraca z tobą, często wymieniamy się spostrzeżeniami, czy radzimy się siebie nawzajem, do tego potrzebny jest dobry kontakt + nie wiem jak u ciebie ze znajomością nowych czitów skoro nie grasz w CS2. Jestem na NIE
-
A więc tak Hubert. Zacznę może od rzeczy która dla mnie liczy się najbardziej czyli chęci, a tobie jak widać ich nie brakuje, samo to że napisałeś już podanie na UBT świadczy o twojej chęci do pełnienia tej funkcji. Jako admin działasz bardzo dobrze potrafisz rozpoznać cheatera, a na dodatek na 131 twoich banów prawię wszystkie są trafne. Twoja aktywność i staż na forum też wyglądają bardzo dobrze, jesteś już długo na tej sieci a w dodatku często jesteś aktywny na forum i udzielasz się w różnych tematach takich jak np. "Pytanie na dziś ". Jeżeli chodzi o znajomość SourceBansa to dałeś sobie 2/6 co nie jest niesamowitym wynikiem, ale jak wiadomo doświadczenie trzeba gdzieś nabrać, ja sam kiedy pisałem podanie na UBT to dałem sobie 2/6 z myślą że jest to coś ciężkiego, ale prawda jest taka że na spokojnie nauczysz się tego w jeden dzień, i tak jak napisał Space z pewnością będziesz mógł liczyć na naszą pomoc, najważniejsze jest to żeby nie bać się pytać. JESTEM NA TAK
-
44/45
-
Jedzenie i paliwo
-
Gracz został zbanowany! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
-
Zależy od dnia, ważne żeby to nie była hawajska.
-
-
1. Link: Okekel x Kubi Producent - Tryb przetrwania Czas: 1:19 - 1:31 2. Link: Aleshen - Więcej Pracy Czas: 0:52 - 1:05 3. Link: Sobel - Całe lato Czas: 1:56 - 2:10
-
Staram się jeść mało fast foodów i uprawiać sport.
-
- Nie potrafisz podać swojego GT a na dodatek podałeś złe SteamID. - Nie wiem kim ty jesteś, kilka razy może ciebie widziałem na serwerze a do tego na pewno nigdy nie słyszałem. - Wydaje mi się że lecisz trochę w kulki z tym doświadczeniem. - Wygląd twojego podania jest odrażający. Jestem na NIE
-
8:00
-
Odwołanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
-
4:28 + 5:25 + 6:25 +/- 7:15 + 7:35 +/- 8:22 + 9:15 i 9:20 + 11:32 + 11:35 + 12:45 +/-
-
odrzucone Odwołanie od bana - dpd.2.peak 999km/hCASE.GIFT
Kiro odpowiedział(a) na xdddbrbrbrbrbrb temat w Archiwum
Demko ---> https://tv.ngnw.pl/proxy/3/dem-de_mirage-1747318942-1747321579.zip 0:45 - podążasz celownikem za gościem którego nie widzisz a potem wracasz z tym celownikiem do lewej strony bo widzisz że zaraz ktoś na ciebie peeknie WH 0:52 - Bardzo szybki czas reakcji na suzi w pałacu WH 4:17 - peekujesz wcelowany w gościa na rampie WH 4:25 - tak samo jak czasówkę wyżej WH 7:30 - strzelałeś przez smoke ale na sam koniec skorygowałeś celownik idealnie na głowę suzi WH 7:40 - Czemu patrzysz się na gościa przez ścianę ? WH 8:35 - wcelowujesz się do lewej strony connectora w suzi a potem nagle zmieniasz pozycje celownika do prawej strony kiedy przeciwnik peekuje WH 8:50 - może to przypadek ale dobra, widzisz że suzi idzie przez ct to schodzisz z ticketa a potem peekujesz wcelowany WH 10:35 - widziałeś broń gracza po prawej stornie potem przycelowujesz sobie w jego głowę i oddajesz strzał WH 13:35 - skąd wiedziałeś że przeciwnik stoi akurat tam ? WH 15:35 - strzelasz idealnie w przeciwnika WH 16:20 - poprawiasz sobie celownik kiedy przeciwnik peekuje a potem peekujesz wcelowany w gościa na zakręcie WH 18:13 - widzisz że zaraz peeknie na ciebie gość z shorta więc się tam wcelowujesz WH 19:15 - chyba ci celownik powędrował na głowę przeciwnika WH 20:25 - ładujesz suzi przez smoke WH 23:50 - Masz bardzo szybki czas reakcji to po 1 a po 2 przez to że gracz przez ciebie przebiega ledwo widać przeciwnika w pałacu a ty i tak oddajesz celny strzał WH 29:40 - peekujesz wcelowany WH 32:40 - ładny kapiszon z digla a potem nie wychylasz drugi raz bo takko stoi wcelowany z awp WH 33:30 - nie masz pewności że takko przebiegł w prawą stronę a ty wychodzisz w niego wcelowany, potem wiesz że na zakręcie jest jeszcze jeden przeciwnik więc stoisz twardo wcelowany w oknie WH 36:50 - Po raz kolejny masz bardzo szybki czas reakcji WH 39:36 - ciekawy strzał do gościa w kanapce a potem do gościa pod drewnem WH 39:55 - przeciwnik zszedł ze schodów to twój celownik też WH -
Temat przeniesiony do kosza! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
-
[#555] Pytanie na dziś - Jaka temperatura...
Kiro odpowiedział(a) na uwuwewue temat w Pytanie na dziś
20 -
@ Weezard
-
+ Twoja aktywność jest na naprawdę wysokim poziomie. + Bardzo często ciebie słyszę na czacie głosowym a do tego jesteś miłą osobą i komunikatywną. +/- Twoja kultura może nie jest najlepsza, zdarzają się momenty gdzie piszesz niepotrzebne wyzwiska ale w twoim wypadku nie jest to częste, liczę na to że zostanie to jak najszybciej naprawione. +/- CSS coś już tam umiesz więcej idziemy raczej w stronę +, a sam w sobie css nie jest trudny więc szybko się go nauczysz. - Nie masz jeszcze doświadczenia ale z pewnością szybko go nabierzesz. Podsumowując jestem za okresem próbnym.
-
Kogoś
-
Asertywny
-
A więc tak. Po raz kolejny podałeś zły wzór, ten wzór który ty podałeś jest dla szybkiej rekrutacji, a do tego podałeś złe steamid. Jeżeli chodzi o komunikacje głosową to widać lekką poprawę ale to wciąż za mało, a twoja kultura nadal pozostawia wiele do życzenia. Co do twojego doświadczenia to sam nie wiem co mam o tym myśleć, we wcześniejszym podaniu napisałeś że byłeś adminem CS 1.6 i csgo a teraz napisałeś że za czasów starego CS, ponad to mając już jakieś doświadczenie wklejenie dobrego steamid oraz wzoru nie powinno stanowić żadnych problemów. Jedynym plusem w twoim podaniu jest GT, masz naprawdę dużą aktywność na serwerze. Podsumowując jestem na NIE
-
Nick w sklepiku: Kiro Data zakupu usługi: 06.05.2025 Długość zakupionej usługi (30/60 dni czy NA ZAWSZE: na zawsze
-
- 1
-
