Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług i blokad na serwerach rozwiązujemy bezpośrednio na forum w działach do tego przeznaczonych lub na serwerze Discord za pomocą ticketu.
Napisz odwołanie od blokady lub stwórz ticket na Discord. System prywatnych wiadomości nie jest przeznaczony do rozwiązywania takich spraw!
12

Informacje o użytkowniku

Postów

501

Dołączył

Czas online

5d 16h 6m 28s

Ostatnia wizyta

Wygrane w rankingu

12

Dotacje

0,00 PLN

Treść opublikowana przez Kiro

  1. Najlepszy admin CS2: @ Weezard Najlepszy admin CS1.6: Najaktywniejszy użytkownik miesiąca: @ MLK. Największy spamer Chatboxa: @ Letaryat Najbardziej pracowita osoba: @ EXTREMAAAAA Najlepszy gust muzyczny: @ divine Osoba godna zaufania: @ IdoB Najbardziej niedoceniona osoba: @ chabskyy_ Największy ściemniacz: @ Janas Największy serwerowy tryhard: @ japonczyk Największy serwerowy skillowiec: @ nijos Największa maruda: @ chabskyy_ Największy prowokator: @ divine Najlepszy podrywacz: @ Space
  2. Po przeanalizowaniu demka, nie posiadam wystarczającej ilości dowodów, zawodnik do ub.
  3. Zależy od gierki, ale zazwyczaj jeżeli biorę się za jakiś tytuł to przechodzę go w całości wraz z misjami pobocznymi.
  4. SteelSeries Arctis 7+
  5. Gracz został odbanowany! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  6. Piłka nożna
  7. Zdecydowanie wolałbym spróbować i ponieść porażkę.
  8. Najlepszy admin CS2: @ Weezard Najlepszy admin CS1.6: @ t0rbiq Najaktywniejszy użytkownik miesiąca: @ uwuwewue Największy spamer Chatboxa: @ MLK. Najbardziej pracowita osoba: @ EXTREMAAAAA Najlepszy gust muzyczny: @ B34R Osoba godna zaufania: @ IdoB Najbardziej niedoceniona osoba: @ kondziowsky Największy ściemniacz: @ Yz Największy serwerowy tryhard: @ japonczyk Największy serwerowy skillowiec: @ Space Największa maruda: @ chabskyy_ Największy prowokator: @ divine Najlepszy podrywacz: @ Janas
  9. - Wiek, no niestety nie spełniasz wymagań więc muszę tutaj dać minusa. - Podałeś złe SteamID. - Link do GT który podałeś jest do twojego konta a nie do serwera. - Trochę wtopa że nie sprawdziłeś tego regulaminu. - CSS i doświadczenie, wiadomo każdy od czegoś zaczyna ale niestety w tym wypadku nie mogę tutaj dać plusa. +/- Kultura, zdarzają ci się małe wpadki ale ogólnie nie wygląda to źle. + Bardzo często ciebie widzę na serwerze. JESTEM NA NIE
  10. Dying Light
  11. Gracz został odbanowany! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  12. + Masz spore doświadczenie w byciu adminem. + Bardzo dobrze ogarniasz CSS. + Co do twojej kultury, nie mam żadnych zastrzeżeń. - GT jak na razie nie wygląda to ciekawie, mam nadzieję że godzinki będą klepane ostro. JESTEM NA TAK
  13. Zdecydowanie od dłuższego czasu przywiązuję uwagę do tego co jem i jak prowadzę swój styl życia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?