Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług i blokad na serwerach rozwiązujemy bezpośrednio na forum w działach do tego przeznaczonych lub na serwerze Discord za pomocą ticketu.
Napisz odwołanie od blokady lub stwórz ticket na Discord. System prywatnych wiadomości nie jest przeznaczony do rozwiązywania takich spraw!
12

Informacje o użytkowniku

Postów

501

Dołączył

Czas online

5d 16h 6m 28s

Ostatnia wizyta

Wygrane w rankingu

12

Dotacje

0,00 PLN

Treść opublikowana przez Kiro

  1. @ Feel rozpisz demko, masz 24h.
  2. Czarny i biały z dodatkiem szarego
  3. A więc tak twój GT jest po prostu tragiczny a kultura wcale nie lepsza co pokazał @ Feel . Może i miałeś admina na naszej sieci ale szkoda że nie napisałeś nic o tym za co dostałeś degradacje. Jedyny + jaki mogę ci dać to znajomość CSS. JESTEM NA NIE
  4. Czasy podstawówki 7-8 klasa Piękne czasy
  5. demko 1 3:26 - 17:06 - 27:39 - 41:37 - 47:48 +/- demko 2 5:21 - 7:53 + 9:59 - 10:01 +/- 10:04 - 10:10 - 13:11 +/- 15:00 - 38:34 + 38:36 - Brak wystarczających dowodów
  6. White 2115 - Opuszczony dach 1:21 - 1:36 White 2115 x slowez - 2KC 0:48 - 1:03 White 2115 - Infinity Pool 0:54 - 1:09 White 2115 - Lady Gaga (zejdź w dół) 1:56 - 2:11 kuban ft. mrozu - zanim spadnie deszcz 0:53 - 1:08 ReTo - Tygrys 1:34 - 1:49 KABE x ALBERTO - MATERAC 1:09 - 1:24 ASSTER x KABE - NIEWIELE ZMIENIA 0:11 - 0:26 Okekel - Młody gniewny 1:48 - 2:03
  7. Kiro

    UBT CS2 - Kiro

    1. Imię: Dawid 2. Wiek: 19 3. SteamID: STEAM_1:0:524450335 4. Staż na forum i serwerach: Od 7 września 2024 5. Znajomość AmxBans/SourceBans [0/6]: 2/6 6. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum? Nie jestem w stanie określić dokładnie, na forum jest codziennie, będę poświęcał tyle czasu ile będzie trzeba. 7. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? Posiadam dosyć duże doświadczenie przegrałem w tę grę 4000 h, do tego mam ponad roczne doświadczenie jako admin łącznie z innymi sieciami, przy z 110 banach pomyliłem się tylko raz, jestem sumienny i bardzo chciałbym pomóc w rozwoju sieci.
  8. Nie korzystam
  9. 76561199009166398
  10. kebabik misiany misiany
  11. Byłem na wycieczce szkolnej i to nie raz
  12. + Masz już doświadczenie + Umiesz w CSS + Ostatnio dużo czasu spędzasz na serwerze o czym świadczy twój GT JESTEM NA TAK
  13. Po obejrzeniu demka stwierdzam że ban został nadany zbyt pochopnie, brakuje mi wystarczających dowodów, proszę o odbanowanie i przepraszam.
  14. http://870514.node27.pukawka.pl/dem-de_mirage-1736678989-1736681490.zip 0:35 - ładny ten bunny hop - skrypt na BH 1:30-1:50 - znowu ładny bunny hop a potem wychylasz wcelowany w gościa na CT - skrypt na BH + WH 10:35 - znowu lecisz na bunny hopie w pałacu i wychylasz wcelowany w gościa na schodach - skrypt na BH + WH 13:50 - lecisz na bunny hopie a potem widzisz gościa na rampie - skrypt na BH + WH 15:55 - lecisz znowu na bunny hopie po czym ładujesz się w gościa na TT - skrypt na BH + WH 16:08 - Według mnie trochę dziwny ten strzał w gościa w pałacu - backtrack 20:23 - zobaczyłeś gościa w oknie i chciałeś przed nim uciec - WH 23:23 - Dziwne strzały z okna - WH
  15. Według mnie jest to dobry pomysł, tak jak napisał @ Janas administracja będzie miała łatwiej się o coś zaczepić. JESTEM NA TAK
  16. Jeżeli chodzi o obraźliwy nick to jestem jak najbardziej na TAK A co do name tagu zgadzam się z @ Janas
  17. Zgadzam się w 100% z tym co napisał @ scrollinggg Może i masz doświadczenie w CSS no i to tyle z twoich plusów a co do minusów no to GT do poprawy tak samo jak kultura. A co do pisania że większość adminów jest nieaktywna to jest żart z twojej strony. Jestem na nie
  18. Kiro

    Witam

    Siema Bartek
  19. Kiro

    Siema

    Witam gracza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?