A więc zaczynając od twoich plusów no to na pewno doświadczenie i to że umiesz w CSS, jednak przechodząc do minusów no to aktywność która w ostatnim czasie nie jest najlepsza, wiem że jakiś czas temu byłeś często na serwerze ale jak na razie nie wygląda to dobrze, kolejny duży minus który pokazał @ Feel no to kultura, wyzwiska takie jak "cwel" czy też "gruba kurwa" nie są na miejscu będąc administratorem. Pograj trochę na serwerze oraz popraw kulturę i jeżeli zależy ci na tym stanowisku to napisz podanie za 2 tygodnie.
Podsumowując na tą chwile jestem na NIE