Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług i blokad na serwerach rozwiązujemy bezpośrednio na forum w działach do tego przeznaczonych lub na serwerze Discord za pomocą ticketu.
Napisz odwołanie od blokady lub stwórz ticket na Discord. System prywatnych wiadomości nie jest przeznaczony do rozwiązywania takich spraw!
12

Informacje o użytkowniku

Postów

497

Dołączył

Czas online

5d 15h 57m 28s

Ostatnia wizyta

Wygrane w rankingu

12

Dotacje

0,00 PLN

Treść opublikowana przez Kiro

  1. A więc tak, co do kultury zdecydowanie do poprawy takie odzywki w roli admina nie mogą mieć miejsca - Masz dobrą aktywność, często ciebie widzę na serwerze + Doświadczenie także posiadasz + Umiesz w CSS + Podsumowując jeżeli kulturka będzie poprawiona to ja nie widzę żadnych przeszkód. JESTEM ZA OKRESEM PRÓBNYM
  2. Gracz został odbanowany! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  3. 3:11 - 5:50 +/- 7:18 +/- 9:25 + 10:27 - 10:35 +/-
  4. Zależy o jakim aucie mowa, ale jeżeli miałbym wybrać tylko jeden kolor no to byłby to czarny mat.
  5. Gracz został odbanowany! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  6. Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  7. Dostałeś już UB, jeżeli dalej nie możesz wejść na serwer zrestartuj router i spróbuj ponownie, jeżeli to nie zadziała skontaktuj się z właścicielem serwera.
  8. Odwołanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  9. Odwołanie należy napisać w przeciągu 48 godzin od daty zbanowania. Odwołania przekraczające ten czas i niezawierające usprawiedliwienia zwłoki nie będą rozpatrywane przez UNBAN™.
  10. Nie piję herbaty, jeżeli już to jakaś zwykła albo zielona.
  11. Puszka - NZXT H7 FLOW RGB Black Płyta - MSI Z790 GAMING PLUS WIFI Procek - Intel Core i5-14600KF Ram - Lexar 32GB (2x16GB) 6800MHz Ares Gaming RGB Karta graficzna - Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 (Do wymiany) Dysk - Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 Chłodzenie do procka - Silver Monkey X SNOWY ARGB 240 2x120 mm (nie polecam) Zasilacz - ENDORFY Supremo FM5 650W 80 Plus Gold (do wymiany)
  12. Najlepszy admin CS2: @ Weezard Najlepszy admin CS1.6: Najaktywniejszy użytkownik miesiąca: @ MLK. Największy spamer Chatboxa: @ Letaryat Najbardziej pracowita osoba: @ EXTREMAAAAA Najlepszy gust muzyczny: @ Feel Osoba godna zaufania: @ IdoB Największy ściemniacz: @ Palma Największy serwerowy tryhard: @ Feel Największy serwerowy skillowiec: @ Space Nowa osoba na sieci, która pozytywnie zaskoczyła: @ Areek28 Najładniejsza osoba: @ suzi Najzabawniejsza osoba: @ Cocainum Największy leń: @ Janas Największy alkoholik: @ bialaas Największy kobieciarz: @ Drosz
  13. Nie ma co tu dużo pisać, same plusiki. Kultura na wysokim poziomie + Bardzo dobra aktywność, często cię widuje na serwerze, dodatkowo reporty które dajesz są trafne + Masz już doświadczenie jako admin i potrafisz CSS + Podsumowując jestem na TAK
  14. Witam ponownie, jest i drugie podejście. A więc tak zaczynając od CSS no to nic się nie zmieniło doświadczenie masz i to na + Aktywność poprawiłeś i teraz wygląda to lepiej + Jeżeli chodzi o kulturę no to na czacie tak naprawdę nic nie pisałeś, na czacie głosowym też ciebie nie słyszałem, fajnie że nie ma już żadnych wyzwisk ale dobrze by było gdybyś poprawił swoją komunikacje Podsumowując jestem za tym aby dać ci szansę. Jestem za okresem próbnym na tydzień
  15. U mnie tak samo jak @ IdoB , Negan z The walking dead
  16. A więc zaczynając od twoich plusów no to na pewno doświadczenie i to że umiesz w CSS, jednak przechodząc do minusów no to aktywność która w ostatnim czasie nie jest najlepsza, wiem że jakiś czas temu byłeś często na serwerze ale jak na razie nie wygląda to dobrze, kolejny duży minus który pokazał @ Feel no to kultura, wyzwiska takie jak "cwel" czy też "gruba kurwa" nie są na miejscu będąc administratorem. Pograj trochę na serwerze oraz popraw kulturę i jeżeli zależy ci na tym stanowisku to napisz podanie za 2 tygodnie. Podsumowując na tą chwile jestem na NIE
  17. Deadpool & Wolverine
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?