Zaczynając od plusów to jedynym takim jest tutaj wiek, jeżeli chodzi o minusy to jest ich tutaj znacznie więcej.
Twoją aktywność może i jest na dobrym poziomie ale ani razu ciebie nie słyszałem -
Kolejny minus to twoja kultura która jest na bardzo niskim poziomie tak jak pokazał @ Weezard -
Napisałeś że posiadasz już doświadczenie w byciu adminem ale nie potrafisz wkleić poprawnie swojego steamid oraz użyłeś niepoprawnego wzoru w podaniu -
Jak dla mnie popracuj trochę nad kulturą i emocjami bo chyba to jest tutaj największym minusem, a do tego następnym razem jeżeli będziesz chciał składać podanie to wklej poprawny wzór oraz swoje steamid.
JESTEM NA NIE