Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

[#11]Ciekawostka-robale


maciej

Recommended Posts

Zakładam, że chęci miałeś dobre, chcąc coś napisać w tym dziale redaktorskim, ale Maćku - nie tędy droga.

Po pierwsze, zajrzyj w poprzednie wydania "Ciekawostek", by ułatwić Ci to, podam dwa linki: 
https://ngnw.pl/topic/278-7-ciekawostka-co-to-zorza-polarna-i-jak-powstaje/#comment-1041

https://ngnw.pl/topic/200-4-ciekawostka-kamizelka-kuloodporna-co-o-niej-wiesz/#comment-686

Różnica jaka się wyłania na pierwszy rzut oka, to przede wszystkim OBJĘTOŚĆ pracy. Filozofią nie jest wklejenie 2 zdjęć i napisanie jednego zdania, a napisanie kilkunastu/kilkudziesięciu zdań o tym, co Cię interesuje oraz czym byś chciał się podzielić z innymi użytkownikami.

Po drugie, ta ciekawostka nie wnosi MERYTORYCZNIE nic, a przecież o to tutaj chodzi? Sama wiem, że pisanie prac do redakcji jest czasochłonne, ale wstawić takie coś? Mi osobiście by było trochę głupio, zero treści, zero estetyki w poście - te elementy są do mocnej poprawy.

Na koniec od siebie dodam, że doceniam, iż chciałeś podzielić się newsem o bąkach, ale mogłeś napisać o tym na Chatboxie czy dodać status w profilu - ten dział ma zawierać obszerniejsze prace, a ta podchodzi pod SPAM. Tak więc też wrzucam ją do kosza, bo nie chcę, aby inni użytkownicy podążali Twoimi śladami. Zachęcam do poważniejszego i lepszego podejścia do tematu, trzymaj się ciepło! 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy